Casa Sonho De Pavio Corumbau
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Kültéri úszómedence | Légkondicionálás |
| Háziállat nem engedélyezett |
A Casa Sonho De Pavio Corumbau Prado rendelkezik egy magán úszómedencével, és ideális legfeljebb 12 vendég számára.
A Prado városi nyaraló kényelmes elhelyezkedése miatt könnyen megközelíthető az autóval hozzávetőlegesen 10 méterre található Ponta Do Corumbau.
Egy teljesen felszerelt konyhában hűtő és konyhai edények is biztosított.
- Helyi látnivalók
- Ponta do Corumbau tengerpart3616 km
- Ponta Do Corumbau4574 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel226 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Napozóágyak
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Kerti bútor
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető a Casa Sonho De Pavio Corumbau kínálatából?
Igen, a Casa Sonho De Pavio Corumbau vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető magán úszómedencét. - ❓
Mekkora a Casa Sonho De Pavio Corumbau befogadóképessége?
A Casa Sonho De Pavio Corumbau akár 12 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Casa Sonho De Pavio Corumbau kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Casa Sonho De Pavio Corumbau hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál.